06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

0x Kaç Lira?

0x Kaç Lira?

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen sanal para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazı analistlere göre kripto para dünyası yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. dijital para birimleri kazandırır mı? 0x kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Kripto para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere bakıldığında son 24 saat içinde 170.33 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para el değiştirdi.

0x 15:55 itibarıyla 0.35 Dolar, piyasa değeri ise 227.03 Milyon Amerikan Doları civarında. 0x son bir saat içinde yüzde 0.64 değer farkı yaşadı.

Son Bir Hafta İçinde En Fazla Multi-collateral Daı Kaybettirdi

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Multi-collateral DAI, Binance USD ve MCO geçtiğimiz hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. öte yandan Neo, Blockstack ve IOTA son bir hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 256.15 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 15:55 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

15:55 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: Bitcoin 9548.73 Dolar, Ethereum 201.52 Amerikan Doları, Ripple 0.20 dolar üstünden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir