27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

0x Canlı Fiyatlar

0x Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Para sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para piyasası hareketli saatler yaşıyor. uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para dünyası gelecekte tek tercih olabilir. kripto paralar kazandırır mı? 0x kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Dijital para birimleri dün itibarıyla gerçekleşen işlem hacmi sonunda 252.49 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 67.76 ile ilk sırada.

0x an itibarıyla 0.22 dolar seviyesinden talep görüyor. 0x geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 6.72 değer farkını gördü.

Monero Son Yimidört Saat İçinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Sanal para piyasasının 1 hafta içerisinde şampiyonları Hyperion, Bitcoin ve Verge oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. aelf, Nexo ve VeChain en fazla alarm veren dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 80.84 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9315.17 Dolar, Ethereum 210.53 Amerikan Doları, Ripple 0.22 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 251.78 dolar düzeyinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir